Elérhetőség Bege Antal-emlékdíj Résztvevők Eredmények Program Feladatok Regisztrációs határidő: 2019. május 4.
2019

Csapatnév Intézmény Edző Versenyzők
1 Sapi team Sapientia EMTE Farkas Csaba Szilveszter Dávid, Teutsch Mihály-Richárd, Németh Franciska
2 ESEK Bolyai Farkas Elméleti Liceum György Gabriella Szabó Dóra Renáta, Vinczi Márk Levente, Péntek Balázs
3 Garfield cicák János Zsigmond Unitárius Kollégium Nyitrai János Garfield Adrienne, Péntek Aliz, Pop Norbert
4 KETAM Székely MIkó Kollégium Deák Éva :Laczkó Csongor Lóránd, Simon-Zsók Anett, Vitus Szabolcs
5 BABEȘ Babeș–Bolyai Tudományegyetem Lukács Andor Miklósi Roland-Botond, Keresztes Olivér, Gotha Güntter
6 MateKing "Domokos Kázmér" Iskolacsoport Portik Antal Portik Ábel, Barabási Róbert-Zsolt, Birtalan Bence
7 Math πrates Márton Áron Főgimnázium Páll R. Olga Péter István, Egri Csongor, Rancz Máté

2018

Csapatnév Intézmény Edző Versenyzők
1 Bolyaisok Bolyai Farkas Elméleti Liceum György Gabriella Miklósi Botond, Ferencz Dániel, Damó Ferenc
2 Zsigulik János Zsigmond Unitárius Kollégium Nyitrai Ioan Garfield Adrienne, Drohobeczki Orsolya, Péntek Aliz
3 SINes+COSos Márton Áron Highschool Tamási Csaba, Páll R.Olga Bartis Zsolt, Egri Csongor, Péter István
4 TökMÁGok Márton Áron Highschool Csapó Hajnalka Mátyás András, Péter Ákos, Rokaly Barna
5 Mikó 10 Szekely Miko Kollegium Ugron Szabolcs Miklós Csenge, Roth Apor, Csutak Dávid

2017

Csapatnév Intézmény Edző Versenyzők
1 W.A.F.B. Sapientia EMTE Farkas Csaba Borsos Bálint, Kovács Attila, Olteán-Péter Boróka
2 LÁM Bolyai Farkas Elméleti Liceum György Gabriella Szabó Ágnes Kriszta, Keresztes Levente, Köllő Magor
3 282232 János Zsigmond Unitárius Kollégium Nyitrai Ioan Ambarus Egyed Ágnes, Garfield Adrienne, Drohobeczky Orsolya
4 SzentiMentál Márton Áron Highschool Csapó Hajnalka Cseke Alpár, Lukács Áron Zsolt, Tamás Andrea
5 MUGGerek Márton Áron Highschool Tamási Csaba Bartis Zsolt, Petres Sára, Péter István
6 ECN-Némó Székely MIkó Kollégium Deák Éva Bálint Hunor Ferenc, Máté Zsolt, Tumó Szilárd
7 Passz Székely MIkó Kollégium Ugron Szabolcs Roth Apor, Csutak Dávid, Tök-Dietriech Norbert
8 MATLETICO Tamási Áron Gimnázium Dávid Géza Baja Zsolt, Demeter Hunor, Kovács Bálint
9 blue meth Báthory István Elméleti Líceum Szilagyi Judit Szőcs Orsolya, Fazakas Borbála, Füstös Ferenc

2016

Csapatnév Intézmény Edző Versenyzők
1 sin(x) Sapientia EMTE Farkas Csaba Bak Dávid, Borsos Bálint, Márton Csaba
2 bolyaisok Bolyai Farkas Elméleti Liceum György Gabriella Máthé Orsolya, Szabó Ágnes Kriszta, Sütö Ágoston
3 Egyperhárom János Zsigmond Unitárius Kollégium Nyitrai János Garfield Adrienne, Kovács Gergő, Nyámcz Simon-István-Balázs
4 OBG Orbán Balázs Gimnázium Nagy Lajos, Simó Margit Gergely Csaba, Jakab Ágota-Anett, Bodó Balázs
5 AfterMath Tamási Áron Elméleti Líceum Dávid Géza Demeter Hunor, Hegedűs Hunor, Baja Zsolt
6 mateCA$H Tamasi Aron Elmeleti Liceum András Ibolya Lukács Róbert Sándor, Schram István, Józsa Máté
7 SHAZAM Márton Áron Highschool Tamási Csaba, Csapó Hajnalka Bartis Zsolt, Petres Sára, Péter István
8 SzentiMentál Márton Áron Highschool Csapó Hajnalka Cseke Alpár, Lukács Áron, Tamás Andrea
9 HIT FOR BRAINS Márton Áron Highschool Tamási Csaba, Páll Olga Burus Endre, Kovács Ádám, Papp Andrea Kinga
10 Báthory Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Szilágyi Judit Szöcs Orsolya, Vajas Alíz, Csillag Lehel
11 Számkivetettek Székely MIkó Kollégium Deák Éva Bálint Hunor Ferenc, Máté Zsolt, Borcsa Hunor Mihály